Serum Vegetal Yves Rocher

Kategori: Güzellik - Yorum Yazın
Serum Vegetal Yves Rocher
ø;

ø;

serum-vegetal-yves

ø;

serum-vegetal-yves

ø;

Kullandım ve bitti kesinlikle memnun kaldım. Hiç aksatmadan kullandım. Şimdi tekrar alırmıyım elbette alırım olumsuz yanına rastlamadım. Ama şimdilerde güzellik salonunda satılan bir ürünü denemek istiyorum. Yüzün heryerine uygulanan kaslara etki eden bir kremmiş. Göz altı için ayrıca krem kullanmaya yokmuş. Denemezsem aklımda kalır.  Yoksa Serum Vegetal alacaktım yine. Ben serumu en alta sürüyorum üste nemlendirici en üstede güneş koruyucu. Biraz abartılı gelebiliyor bir çok kişiye ama malesef hepsinin görevi farklı olduğu için sürmek zorundayız.

Serum VEgetal ‘in görevi kırışıklıkları dolgunlaştırarak onları onarmak ve yüz ovalini şekillendirmek. Kullanımı kolay pompalı uygulama. Kozmetiğin yeri fransada üretilen bir ürün. Yves ürünlerini seviyorum çoğunluk bitkisel . Kimyasal olmadığı için çoğu bakım ürünümü buradan tercih ediyorum. Tabiki yüzüme uygun olmayanlarda olabiliyor deneyerek keşfediyorum:) büyük bir zevkle.

Gece ve gündüz ürününüde kullandım . Memnunum . Siz de kullanıyorsanız bizimle paylaşabilirsiniz deneyiminizi. 

Bir çok kişi Yves i Fransada pek tutulmayan bir ürün olduğunu söylerler. Ben Yves ten bir çok ürün aldım tek parfümünü ve vücut sıkılaştırıcısını kullanmadım. Onun harici her şeyini kullanıyorum. Kullandım. Hatta hediye seçeneklerimden birisiydi Yves doğal olduğu için. Tek güneş koruyucusundan memnun kalmadım oda benim cildim yağlı olduğu için. Geri kalan kullandığım maskara , ruj, krem ,duş jeli,oje, saç ürünleri özellikle şampuanlarından çokkkk memnunum. tavsiye ederim.

 

Güzel günlere..


Asya

Merhabalar, Sitemizde adı geçen bitkiler, kremler, öneriler ve Fikirler araştırma sonucu edindiğim bilgilerdir. Hiç bir hastalığı teşhis tedavi etmek için geçerli değildir. Teşhis ve tedavi için mutlaka doktora başvurulmalıdır.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Serum Vegetal Yves Rocher (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ijlal dedi ki:

    selam bende kullanıyorum güzel bir krem hemen emiyor cild. Fiatıda uygun. Allerjik bir reaksiyon da göstermedi.