Ren Clean Skincare

Kategori: Güzellik - Yorum Yazın
Ren Clean Skincare

Geleceğe yatırım

Ren Clean Skincare

Dünyaca ünlü İngiliz dermokozmetik markası REN Clean Skincare’in cilt bakımına yeni bir yaklaşım getirmek üzere, cilt hassasiyetini gidermeye yardımcı, sentetik içermeyen, temiz, etkili ve keyifli kullanım sağlayan Moroccan Rose Otto serisinden vücut ve masaj yağları

İskandinav dilinde ‘temiz’ anlamına gelen dünyaca ünlü İngiliz dermokozmetik markası REN Clean Skincare’in masaj ve vücut yağları e ticaret platformu  kozmetik kategorisindeki yerini aldı. Cildi yoğun bir şekilde canlandırmak, nemi hapsetmek, cilde sağlıklı ve ışıltılı bir yumuşaklık kazandırmak üzere formüle edilmiş gül aromalarıyla zenginleştirilmiş özel vücut yağı Moroccan Rose Otto Ultra-Moisture kuru ve nemsiz ciltler başta olmak üzere tüm ciltlerde kullanılabiliyor.

Nemi ciltte hapseden, cildin parıldayan yumuşaklığını, elastikiyetini ve rahatlığını yeniden canlandıran özel yağlar, aynı zamanda erken yaşlanma belirtileriyle savaşmak için oksidasyonun verdiği zarara karşı cildi koruyor. Temiz cilde bol miktarda uygulandığında sonuç veren ürün, dairesel hareketlerle emilinceye kadar masajla yediriliyor.

 


Asya

Merhabalar, Sitemizde adı geçen bitkiler, kremler, öneriler ve Fikirler araştırma sonucu edindiğim bilgilerdir. Hiç bir hastalığı teşhis tedavi etmek için geçerli değildir. Teşhis ve tedavi için mutlaka doktora başvurulmalıdır.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!