Pürüzsüz Ve Eşit Tonlu Bir Cilt İçin…

Kategori: Güzellik - Yorum Yazın
Pürüzsüz Ve Eşit Tonlu Bir Cilt İçin…

Pürüzsüz ve eşit tonlu bir cilt

Oriflame, cilt rengini belirleyen pigmentlerdeki kusurları düzgünleştirmeye yardım eden ve tam arzu ettiğiniz gibi pürüzsüz, eşit tonlu bir cilt görünümü sağlayan yeni ve güvenilir bir seri sunuyor; NovAge Bright Sublime.

Yüksek teknoloji ile hazırlanan, koyu lekeleri % 50’ye kadar azalttığı*, cildi aydınlattığı ve eşit bir cilt tonu sağladığı, aynı zamanda kırışıklıkları ve çizgileri düzeltmeye yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmış cilt bakım serisini keşfetmeye hazırlanın…

Koyu Lekeleri %50’ye kadar azaltın!

Koyu lekeler, renk düzensizliği, eşit olmayan cilt tonu gibi cilt pigmentlerindeki kusurlar hayatınızın her döneminde karşınıza çıkabilir. Sebebi kalıtsal olabileceği gibi, cilde koyu rengi veren melanin üretimindeki dengesizlikten de kaynaklanabilir. Elbette güneş ışınları gibi çevresel faktörler de bu sorunlara neden olabilir.

NovAge Bright Sublime, patentli teknoloji Multi-Bright** ile geliştirilmiştir. Bitki kök hücre özleriyle geliştirilen bu teknoloji, melanin üretimini azaltmayı hedefleyerek koyu lekeleri azaltmaya ve yenilerinin oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Ciltte sağlıklı kolajen üretiminin artmasına ve kolajen seviyesinin korunmasına yardımcı kırışıklık karşıtı Gardenya Kök Hücre Özü ile desteklenmektedir. Sonuç mu? Pürüzsüz ve eşit tonlu bir cildin yarattığı özgüvenle ışıldayan yeni bir ‘Siz’…

4 ADIMLI CİLT BAKIM RUTİNİ ile DAHA ETKİLİ SONUÇ

Temizle,Tonikle: Temizleme jelini parmaklarınızla cildinizde özenle köpürtün, temizledikten sonra suyla durulayın. Ardından toniği bir pamuğa döküp yüz ve boyun bölgenize nazikçe uygulayın. Temizleme jeli ile tonik, cilt bakım ürünlerinin daha iyi emilmesini sağlar ve etkilerini artırır.

Göz Bakımı: Göz kremini yüzük parmağınızla burnunuzun üst kısmından dışa doğru uygulayın. İyice emilene kadar devam edin. Unutmayın, göz çevresindeki cilt hassastır ve özel bakım gerektirir.

Güçlendir: Serumu yüzünüze ve boyun bölgenize eşit bir şekilde parmak uçlarınızla uygulayın. Göz bölgesine uygulamaktan kaçının. Gece ve gündüz kremlerinin etkisini önemli ölçüde artırır.

Nemlendir: Gündüz ve gece kremleri cilt bakımı rutininin son adımıdır. Kremlerinizi yüzünüze nazikçe uygulayın. Gündüz kremi SPF 20 ile cildinizi güneşin yaşlandırma etkilerine karşı korur. Gece kremi siz uyurken gece boyunca koyu lekelere sebep olan melanin arttırıcı serbest radikalleri hedef alır.

NovAge Bright Sublime Gündüz Kremi; Kasım ayına özel 68.90 TL

NovAge Bright Sublime Gece Kremi; Kasım ayına özel 68.90 TL

%45 ÖZEL İNDİRİM İLE NovAge Bright Sublime SET FİYATI 381,40 TL yerine 210,00 TL


Asya

Merhabalar, Sitemizde adı geçen bitkiler, kremler, öneriler ve Fikirler araştırma sonucu edindiğim bilgilerdir. Hiç bir hastalığı teşhis tedavi etmek için geçerli değildir. Teşhis ve tedavi için mutlaka doktora başvurulmalıdır.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!