Mucize Gibi

Mucize Gibi

2010 yılında İngiltere’de  ikiz olarak erken doğan ,  fakat kurtarılamadı öldü denen bebek, ikizlerden jaime annesinin kucağına alıp 2 saat onu kucaklaması sarılmasından sonra hayata döndü. Herkes bunu mucize olarak niteledi.

Uzmanlara göre prematüre doğan bebeklerin vücut ısısı normal bebeklerin vücut ısısından daha düşüktür. Bebeğin annesi bebeği vücuduna temas ettirerek. Kucaklayarak. Kendi vücut ısısıyla çocuğun ısısını yükseltmesini sağlar.  Bu yönteme doktorlar kanguru yöntemi adını verirler.

Bebek Jamie’nin doktorları, 2 saat boyunca annesi tarafından sevilip okşanan bebeğin de bu şekilde vücut ısısının yükseldiğini ve hayata döndüğünü söylüyorlar.  Herkes tarafından mucize olarak bakılan bu olay. Doktorlara göre nadirde olsa bunun açıklamasının olduğu yönündedir.


Asya

Merhabalar, Sitemizde adı geçen bitkiler, kremler, öneriler ve Fikirler araştırma sonucu edindiğim bilgilerdir. Hiç bir hastalığı teşhis tedavi etmek için geçerli değildir. Teşhis ve tedavi için mutlaka doktora başvurulmalıdır.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!