Kısaca Burçlar

Kısaca Burçlar

Kısaca Burçlar kim nasılmış:)

KOÇ yanındaki insanları “ihanet” ve “yalan” olmadığı sürece ASLA bırakmaz. Ne olursan ol  O’nun karşısında dürüst Ol gerisi Önemsiz.

BOĞA inatçı’dır. O’na karşı ne olursa olsun ASLA ve ASLA inat etmemen gerekir, inat’ı sen kazanmış bile olsan Sonunda O’nu kaybedersin.

İKİZLER İstediği zaman istediğini  “vezir’de”  eder “rezil’de” O’na nasıl davranırsan, O’da sana öyle davranır. İyiye iyi, Kötüye çok kötüdür.

YENGEÇ zeki ve pratik zekaya sahiptir. Bilmediği şeyler hakkında yorum yapmazlar ama bir konu hakkında bir fikri varsa Boşa konuşmuyordur.

ASLAN doğuştan lider, Seni bir kere sevmemişse, bir daha sevmez. Bir insanı bir kere Sever, bir kere Siler. O’nun 2ci şans’a yeri yoktur.

BAŞAK için şifre “dürüstlük” ve “insanlıktır” O’nlar çok sağ duyuludur kimseyi kırmak üzmek istemezler. Onların kıymetini bilmeniz gerekiyor.

TERAZİ ye karşı ASLA emri vaki yapmaman gerekir. O’ndan istemeyi bileceksin yoksa yapmamak için herşeyi yapar ve yalnızca isterse yapar.

AKREP bir şeyi gerçekten istiyor ve aklına koymuşsa, yapar ve alır. O ‘ nun yanında olman gerekir. Karşısında olmak her zaman kaybettirir.

YAY kimse için kendinden ödün vermez! O’nu olduğu gibi kabul etmen gerek, Çünkü kimse için kişiliğinden ve kendinden ödün vermez.

OĞLAK sevdikleri ve sevmediklerine karşı Çok farklıdır! Seni seviyorsa kıymetini bilmelisin. Herkes’i kolay kolay sevemez.

KOVA özgür ruhludur, Israr edilmesinden, üstelenmesinden, üzerine gelinmesinden ve devamlı birşey istenmesinden hiç hoşlanmaz.

BALIK için herşey den önce Sevdikleri gelir.  Sevdikleri için Yapmıyacağı  hiçbirşey yok.  Eğer seni seviyorsa kıymetini bilmelisin.

Alıntıdır.


Asya

Merhabalar, Sitemizde adı geçen bitkiler, kremler, öneriler ve Fikirler araştırma sonucu edindiğim bilgilerdir. Hiç bir hastalığı teşhis tedavi etmek için geçerli değildir. Teşhis ve tedavi için mutlaka doktora başvurulmalıdır.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!