JALUPRO® Gençlik Serumu Yaptırdım

JALUPRO® Gençlik Serumu Yaptırdım

Bugün Doktorum Ata Nejat Ertek beye Dermatec polikliğine gittim. Kadıköyde Rıhtımta nezih ve çok güzel bir yer. ulaşımı heryerden çok kolay.   Buraya güvenle kandırılmayacağımı bilerek geliyorum uzunca bir zamandan beri. Her anlamda memnunum. Daha önce Kanser olan annemi bile ozon tedavisi için buraya getirmiştim. (O zaman kanser olduğunu bilmiyordum halsizliği gitsin şekeri insin diye getirmiştim.)Ozon aldığında bir hafta ayakta geçirebiliyordu. Kemoterapi aldırdıktan sonra doktorlar müsade etmedi başka bir uygulamaya yoksa ben faydasını bariz gördükten sonra bırakmaya niyetim yoktu. (Biz kanserden son evrenin sonunda haberdar olduk maalesef) Bide en ağrılı kanser türü olmasına rağmen hiç sancı çekmediği için ozon tedavisini çok sevdim.

Nerden geldim buraya . Oysa Bugün jalupbo anlatacaktım.

Burada çok anım var çok. Her uygulamıyı denedim diyebilirim.

Jalupro® Gençlik Serumu

Bugün hiç aklımda yoktu. Ama kadıköye inince kendime bir ödül vereyim dedim. Ve Telefon edip gittim . Allahtan çok beklemedim. Ben H100 aşısı yaptıracaktım. Bir boyun elastikiyet kaybı problemim var. Çok kiloluyken aşırı kilo verince maalesef yaşımdan dolayıda cilt boşaldı ve kendini toparlıyamadı. Profesyonel yardım kaçınılmaz oldu benim içinde.

H 100 aşısı 4 seans uyguladı Dr. Ata Nejat Ertek Bey . Biraz düzeldi boynum. Ama o kadar kötüydü ki. Bu sefer Jalupro uyguladı dr bey. Daha iyi olacağını düşünüyorum. Mutlaka .

Jalupro şöyle diyor:

Jalupro® Gençlik Serumu cildin yaşlanması sonucunda oluşan komple sorunları, güneşin zararlı etkilerini, stresin cildimizde yaptığı hasarı ve kötü beslenme gibi sepeplerle kaybettiği nemi , canlılığı ve diriliği geri kazandırmak için İsviçreli bilim adamları tarafından tasarlanmış bir cilt gençleştirme ürünüdür.

Jalupro’nun faydaları:

Cildinizi Nemlendirir

İçindeki hyalüronik asit cildinizin  ihtiyacı olan nemi ve canlılığı geri kazandırır.

Daha Genç bir Görünüm Sağlar

Patentli aminoasit kombinasyonu kollajen sentezini için gerekli aminoasitleri uygun miktarlarda sunmaktadır. Artan kollajen sentezi kırışıklıkların görünümünde düzelme sağlar.

Canlı ve Parlak bir Cildiniz Olur

Cildinizdeki cansız görünümün en büyük nedeni cildinizin nemsiz kalmasıdır. Cildinize kaybettiği nemi geri vererek daha sağlıklı görünmesini sağlar.

Hızlı ve Etkili Sonuç Verir

Uygulama sonrasındaki haftadan itibaren kırışıklık ve sarkmalarda gözle görünür düzelme sağlar. Yüz, boyun, el ve dekolte bölgesi gibi zamanın etkilerinin kolay gözlemlendiği bölgelerde çok hızlı sonuç verir.

Uzun Süreli Etki Sağlarİçeriğindeki çapraz bağsız hyalüronik asit cildin bağ dokusunu oluşturan fibroblast hücrelerinin sentezini tetikler. Böylece uzun vadede giderek artan etki sunar.

Jalupro® hangi amaçlarla kullanılmaktadır?

  • Cildin matlaştığı, neminin ve sağlıklı görünümünün azaldığı durumlarda
  • Yüz, boyun, dekolte bölgesi kırışıklık tedavisinde
  • Göz çevresine esneklik ve ışıltısını tekrar kazandırmak amacıyla
  • Cilt elastikiyetinin yeniden kazandırılması amacıyla
  • Tüm yüzde kırışıklık ve sarkmaların tedavisi amacıyla
  • Cildin beslenmesi amacıyla
  • El üstü ve diz bölgesi gibi sarkmaların yoğun olduğu bölgelere esneklik kazandırmak amacıyla
  • Akne veya diğer izlerin tedavisi amacıyla

Yapılan işlemin etkisi hemen yarın görülmeye başlayacakmış. ve yaklaşık  bir ay süreyle cildimin yavaş yavaş düzeleceğini ve etkisinin 1 yıl boyunca olacağını söyledi dr bey.

Çok iddaalı bir ürün .İsveç ürünlerine de güveniyorum ben. Hiç bir yan etkisinin olmayacağını belirtmiş firma. Zaten bu tip ürünler doktor kontrolünde yapıldığı için bir sorun varsa bildiriyor size.

Ben sizlere cildimdeki değişimi buradan bildireceğim. Sizde yaptırdıysanız sizde belirtebilirsiniz. Birbirimizle bilgi ve tecrübe alışverişinde bulunmuş oluruz. Buda daha güzel olur herkese faydası dokunur.

 


Asya

Merhabalar, Sitemizde adı geçen bitkiler, kremler, öneriler ve Fikirler araştırma sonucu edindiğim bilgilerdir. Hiç bir hastalığı teşhis tedavi etmek için geçerli değildir. Teşhis ve tedavi için mutlaka doktora başvurulmalıdır.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!