Güçlü Tırnaklar İçin Limon Mucizesi

Güçlü Tırnaklar İçin Limon Mucizesi

 

Bugün sizlerle güçlü tırnakların sırrını paylaşmak istiyorum. Sararan , kopan, kırılan tırnaklara çözüm önerilerim olacak.

Sağlıklı tırnaklara nasıl kavuşuruz?

Özellikle biz bayanlar kimyasal deterjanlarla çok haşır neşir olduğumuz için tırnak kırılma ve güçsüzleşme genelde bizim sorunumuz oluyor.

Kimyasallar vücudumuza zararı olduğu gibi ellerimize de çok zarar verir. Ellerimiz göz önünde olduğu içinde hemen dikkat çekerler. Kimyasallar tırnakları güçsüzleştirtiği gibi elleride yaşlandırır. Deterjanlarla haşır neşirseniz mutlaka eldiven giymelisiniz.  Büyük ölçüde zararı önlersiniz.

Tırnakları kuvvetlendirmek , elleri güzelleştirmenin en etkili yöntemi limondur. Limon hem ellerinizi güzelleştirir. Hem tırnaklarınızı güçlendirir.  Haftada 3 yada 4 kez tırnaklarınızı limonla ovun. Ve yıkamayın öyle kurusun elinizde.

Eliniz yumuşacık olsun isterseniz. Limon kabuğuyla güzelce ovun ellerinizi.  Anında faydasını gözlemlersiniz.  Limon gerçek bir mucizedir.

Tırnak kırılma problemi yaşıyorsanız. Menekşe yağı yada lavanta yağı da iyi gelir . Gece yatmadan önce kullanabilirsiniz.

 


Asya

Merhabalar, Sitemizde adı geçen bitkiler, kremler, öneriler ve Fikirler araştırma sonucu edindiğim bilgilerdir. Hiç bir hastalığı teşhis tedavi etmek için geçerli değildir. Teşhis ve tedavi için mutlaka doktora başvurulmalıdır.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!