Göğüslerinizi Göğüs Masajıyla Toparlayın

Göğüslerinizi Göğüs Masajıyla Toparlayın

Kim istemez güzel dik göğüsleri olsun. Ama tabiki estetik ile bu iş size çok pahalıya  mal olabilir. Evde yapmanın kısa ve etkili yolunu anlatacağım sizlere.

Göğüs masajının yapılışı;

Avucunuzu göğüs üzerine koyarak yapılacak.  15 dakika yapılması gerekiyor.

  • Sabahleyin, Elinize bir havlu alıp havluyu sıkabildiğiniz kadar sıkın. Bu işlemi 20 kez yapın.  Göğüs kaslarınızı çok güzel çalıştırır bu hareket. Göğüsleri deforme olmuş kişilerin bile göğüslerini toparlayabiliyor. Çok etkili bir hareket. Ama sürekli düzenli yapmak gerekiyor.
  • Öğlen yada öğleden sonra 10 dakika buz masajı yapın göğüslerinize.  Özellikle koltuk altından başlayarak yapılan buz masajı sarkmış göğüsleri toparlamada çok etkilidir.  Buzdolabı poşetleri var buz için olan onlarla çok rahat yapılabilir yada buzları buzdolabı poşetine koyup avucunuza alıp onu gezdirin göğüslerinizde.  Her iki göğüste toplam on dakika gezdirin.

Soğuk buz masajı süt bezelerini uyarıyor ve büyüme hormonunu çalıştırıyor. 

  • 3. Hareketemiz ise  duştan çıkmadan 5 dk göğüslerin üzerine önce soğuk su 1 dk. sonrasında ılık su toplamda , sonrasında yine soğuk su, yine ılık su arkasından, yine soğuk su  ile duşu bitirin. 

1 ay bu işlemi düzenli yapın bakın nasıl güzel gelişme alacaksınız. 🙂 Denemesi bedava 


Asya

Merhabalar, Sitemizde adı geçen bitkiler, kremler, öneriler ve Fikirler araştırma sonucu edindiğim bilgilerdir. Hiç bir hastalığı teşhis tedavi etmek için geçerli değildir. Teşhis ve tedavi için mutlaka doktora başvurulmalıdır.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Göğüslerinizi Göğüs Masajıyla Toparlayın (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. hande dedi ki:

    En büyük hayalim.

  2. banu dedi ki:

    inşallahh faydası olur.