Fullerene Cosmetics Sun Defender+50

Fullerene Cosmetics Sun Defender+50
En son gittiğim cilt bakımında Dermatec kliniğin önerisi ile satın aldım. Güneş kremim bitmek üzereydi. Yves kullanıyordum. Ama cildim yağlı olduğu için bende sivilce yaptı Yves.  Yeni Güneş koruma kremim EstetikTrend Fullerene Cosmetics ‘in 50 faktörlük ürünü. Krem sürülünce cilde güzel nüfus ediyor. Sürülüşü ve Ciltteki duruşunu sevdim. İki gündür kullanıyorum. Cildimi rahatsız etmedi. Güzel emiyor cilt bu kremi. Tabiki zaman içinde sonuçlarını yazarım. Şuan için üstün özellikleri olan bir ürün diye satın aldım. Kullananlar varsa onların fikirlerini almakta iyi gelecektir faydalı olacaktır bizlere.

İnternette ürünle ilgili fazla yorum yada bilgi bulamadım sanırım yeni bir ürün. 

FULLERENE COSMETICS

Sun-Defender-50  Sun Defender +50 (2)

İçeriğinde şöyle diyor:

İleri derecede bir güneş koruması sağlar. HSP güneş ışınlarının ve aşırı kuruluğun saldırılarına karşı hücreleri dış etkenlere karşı koruma amacı güden vücudumuzun doğal olarak geliştirdiği bir sistemdir. Kademeli olarak bronzlaşmaya izin verir. Yaşla birlikte cilt kendini bırakır,yaşam koşullarındaki aşırı stresle birlikte ciltte kuruluk ve güneş ışınlarına karşı hassasiyet oluşur. UV ler enerjiyi emer ve yansıtır. Fullerene serbest radikallere ve güneşin ağır hasarına karşı anti oksidan etki sağlayarak cillteki proteini korur. Güneş ışınlarının zararlı etkilerinden oluşan deri yaşlanmasını durdurur.

Pro 02 2016 imal tarihi.  

Öyle büyük bir kremki sanırım bana 6 ay gider. Ben her gün yaz kış güneş kremi kullanırım. Bilgisayar başında da çok vakit geçirdiğim için, güneş kadar zararlı olduğunu da bildiğimden mecburen her gün bir kez kullanıyorum. Güneşlenirken ise tekrarlıyorum suya girip çıktıkça. 


Asya

Merhabalar, Sitemizde adı geçen bitkiler, kremler, öneriler ve Fikirler araştırma sonucu edindiğim bilgilerdir. Hiç bir hastalığı teşhis tedavi etmek için geçerli değildir. Teşhis ve tedavi için mutlaka doktora başvurulmalıdır.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!