AkarBaskı Çözümleri

Kategori: Genel - Yorum Yazın
AkarBaskı Çözümleri

Nevzat YÜKSEL – Ceo

Yazılı iletişim Baskı Sektörü’nde Dijital Baskı ve Kopyalama konularında 2001 yılında kurulan Akar Copy Center, yaygın hizmet anlayışı, pazarlama ve zengin ürün yelpazesi ile müşteri odaklı hizmet anlayışımızla gelişme ve büyümemiz devam ediyor. 
AMAÇ VE POLİTİKAMIZ
Akar Copy Center markasını, siz müşterilerimizin memnuniyetiyle birlikte bilinirliğindeki güven yansıması ile sınırsız hizmet beklentilerinizi karşılamayı tüm ekip olarak görev saydık. Akar Copy Center olarak bu sektörde müşteri ilişkileri anlayışını, ileri teknoloji ürünü makina parkurumuz ve profesyonel kalite odaklı ekibimizle birleştirerek sektördeki büyümemizi sürekli kılmak amacımızdır. Bu amaca ulaşmak için araştırma, eğitim, Toplam Kalite yönetim, dikey sektörlerdeki farklı müşteri ihtiyaçlarına cevap verecek ürün çeşitleri ile müşteri mutluluğu ve sadakatinde süreklilik sağlamak temel şirket politikamızdır. 


Asya

Merhabalar, Sitemizde adı geçen bitkiler, kremler, öneriler ve Fikirler araştırma sonucu edindiğim bilgilerdir. Hiç bir hastalığı teşhis tedavi etmek için geçerli değildir. Teşhis ve tedavi için mutlaka doktora başvurulmalıdır.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

AkarBaskı Çözümleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. canan dedi ki:

    Magnet yaptırmıştım. Sonrasında kızımın doğum günü partisi için saat siparişi verdim. Doğum gününde saatler çok beğenildi. Teşekkürler Akar copy.