Cosmed ile Kırışıklıklara Meydan Okuyun

Cosmed ile Kırışıklıklara Meydan Okuyun

cosmed 1488524820_cosmed_yenileyici_goz_cevresi_bak__m_kremi

COSMED ile kırışıklara meydan okuyun

Sadece 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde değil her zaman kadınların yanında olan COSMED, REVOLUTION serisiyle ince çizgilere ve kırışıklarla savaşıyor. REVOLUTION serisi düzenli kullanımla kadınlara daha genç bir görünüm vadediyor.

Hayatın bütün sıkıntılarıyla baş etmesini bilen kadınlar, COSMED’in desteğiyle yaşlanma etkilerine de savaş açıyor. COSMED REVOLUTION serisiyle tüm kadınlar kırışıklıklar ve ince çizgilerden kurtulup daha genç bir görünüme kavuşuyor. Her yaşa ve her cilt tipine uygun ürünleriyle farklı ihtiyaçlarınıza yanıt veren COSMED’in REVOLUTION serisi, cildin genç ve diri görünümünün geri kazanılmasına yardımcı olurken yeni çizgi oluşumunu da önlüyor. Cilt dokusunun yenilenmesi için gerekli vitamin ve mineral desteğini sağlıyor. Cildin ihtiyaç duyduğu nemi cilde kazandırarak cilt dokusunun yenilenmesini destekliyor.

COSMED REVOLUTION Kırışıklık Onarıcı Gece Kremi, ince ve derin çizgilerin giderilmesine yardımcı oluyor. COSMED REVOLUTION Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi, ciltte ince ve derin çizgilenmelerin oluşumunu önlerken var olan çizgilenmelerin giderilmesine yardımcı oluyor. Ürün içerdiği SPF 15 güneş koruması sayesinde cildi gün içerisinde maruz kaldığı ultraviyole ışınlarının yaşlandırıcı etkilerinden de koruyor. COSMED REVOLUTION Yenileyici Göz Çevresi Bakım Kremi ise göz çevresinde oluşan “kaz ayağı” şeklindeki ince ve derin çizgilenmelerin giderilmesine ve yeni çizgilerin oluşumunun önlenmesine yardımcı oluyor. COSMED’in REVOLUTION serisi ve uluslararası standartlardaki güvenilir tüm ürünleri yetkili eczaneler ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.

Kırışıklık Onarıcı Gece Kremi 50 ml: 172 TL

Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi 50 ml: 142 TL

Yenileyici Göz Çevresi Bakım Kremi 15 ml: 86,50 TL

COSMED hakkında:

COSMED, 2009 yılında insanların kendilerini daha bakımlı ve mutlu hissetmelerini sağlayacak güvenilir çözümler sunma vizyonuyla kurulan bir dermokozmetik markası. 1984 yılından bu yana faaliyet gösteren Deren Kimya bünyesinde ve firmanın ikinci kuşak yöneticilerinden Deren Öztürk tarafından yaratılan marka, “Ülkemizde de yerli ve kaliteli bakım ürünleri yapılabilir” iddiasını kanıtlamak üzere yola çıktı. COSMED’in her bir ürünü, güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda, dünya standartlarında üretiliyor; eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaşıyor. Ürünler kaliteli, sağlıklı, güvenilir ve etkili oluşlarının yanı sıra ulaşılabilir fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. COSMED, cinsiyet ya da yaş farkı olmaksızın, sağlıklı bakımı herkese ulaştırmayı amaçlıyor. Markanın 2017 yılı itibariyle saç, cilt, vücut ve güneş koruması alanlarında toplam 47 ürünü bulunuyor.

cosmed.com.tr


Asya

Merhabalar, Sitemizde adı geçen bitkiler, kremler, öneriler ve Fikirler araştırma sonucu edindiğim bilgilerdir. Hiç bir hastalığı teşhis tedavi etmek için geçerli değildir. Teşhis ve tedavi için mutlaka doktora başvurulmalıdır.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!