Bu 10 Sure , On Belayı Def Eder.

Bu 10 Sure , On Belayı Def Eder.

Yer ve gök dua üzerine kuruludur.  Ama bizler başımız sıkışınca başvururuz genelde dualara. Hergün düzenli yapmak en iyisidir tabiki.

Dua maneviyatımızı kuvvetlendirir, bizi rahatlatır. İnanç insanı huzura taşır. Günahlardan korur. Bizim dinimizde bazı dualar vardır bir çok hastalığa yada manevi hastalıklara iyi gelir. Allahü teala herşeyin çaresini vermiştir. Dua edin tevbe edin vereyim ne dilerseniz der.

Hergün evden çıkarken , dışardayken, yada evdeyken rızk için , kaza belalarlardan korunmak için diye bir sürü dua okurum. Okumaya gayret ederim. Çünkü duanın gücüne inanırım.

Ben dışarı çıkarken mutlaka 7 Ayetel Kürsü okurum. Kazasız belasız evime geri dönmek için. Eve girerken Fatiha okurum bereket için,  Evde her köşeye astığım bir rızk duam vardır. Başka başka zikirler ve dualarım da vardır. Aşağıdaki yazıyada rastlayınca sizinle paylaşmak istedim. Allah hepimizin dualarını kabul etsin. Güzel bir dünyada yaşamak nasip etsin barış ile huzur ile sağlık ile.

10 sure 10 şeyi engeller


Asya

Merhabalar, Sitemizde adı geçen bitkiler, kremler, öneriler ve Fikirler araştırma sonucu edindiğim bilgilerdir. Hiç bir hastalığı teşhis tedavi etmek için geçerli değildir. Teşhis ve tedavi için mutlaka doktora başvurulmalıdır.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Bu 10 Sure , On Belayı Def Eder. (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. asu dedi ki:

    inşallah aminnn.

  2. sıdıka dedi ki:

    amenna. yer gök dua üzerine kurulu.