Arnica Muhteşem Krem

Arnica Muhteşem Krem

Arnika jel kullanış Arnika jel

Bu kremle tanışmam iki yıl önceydi. Yüzüme yaptırdığım prp ve skarlet işlemi sonrasında morarma olmaması ve cildi rahatlatması için doktor önermişti. Her yerinize sürebilmeniz ve  kokusuz olması harika. Kalın bir tabaka sürüyor ve yavaş yavaş yediriyorsunuz. Faydasına inandığım sonucunu gördüğüm sürekli de çantamda  bulundurduğum bir krem.

Lasonile benzetebiliriz aslında bu kremi. Ama yüze uygulanıyor , kokusuz olması bu kremi bir tık öne çıkarıyor.

Medi tech firması  tarafından piyasaya  çıkarılan bir krem. Morluk, ödem (şişlik) ve kas sertleşmelerin de kullanabileceğiniz bir krem.

Aşırı yorgunluğa bağlı kas sertleşmeleri (ağır spor sonrası), liposuction, mezoterapy, lazer,  varis tedavisi, prp, skarlet, örümcek ağı estetiği gibi uygulamalardan sonra kullanılabilir.

Kremin özü Arnica bitkisidir.

Arnika nın  hem krem hem de jel formu var. Her ikisi de aynı  faydalı etkiyi gösteriyor. Ben jel formülünü kullanıyorum. Ama krem olan formülü daha uzun süre dayanıyormuş.

Çocuğunuz varsa en ufak düşmede hemen sürebilir yakmadığı için, buz gibi ürpertmediği için  çocukların da kullanımına rahatlıkla izin verdiği bir krem. Şişmesini indirir ve yarayı sakinleştirir.

Kısacası uzun dayanan Arnika kremi alın evinizde dursun . Ufak çarpmalar darbelerde ecza dolabınızda kalsın.

Kullandım çok memnun kaldım.


Asya

Merhabalar, Sitemizde adı geçen bitkiler, kremler, öneriler ve Fikirler araştırma sonucu edindiğim bilgilerdir. Hiç bir hastalığı teşhis tedavi etmek için geçerli değildir. Teşhis ve tedavi için mutlaka doktora başvurulmalıdır.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!