Skin Ceutıcalsı’tan Phloretın CF

Skin Ceutıcalsı’tan Phloretın CF

Belki on sene önce Skin ceutıcalsı’tan bir serum kullanmıştım. Bir damlası yetiyordu yüze. Hafif kekik kokulu Antioksidan bir kremdi. O dönemde çok pahalı olduğunu hatırlıyorum , bu yüzden birdaha alamadım. Ama aldığı parayı hak eden bir serumdu. 

 

O zamanda bu serumu sürekli alışveriş yaptığım eczanede tavsiye etmişlerdi. Çok uzun sürede gitmişti bana. Geçenlerde yine çeşitli marka kremlerin faydalarını okurken en etkilendiğim Skınceutıcals oldu yine. 

SkinCeuticals-Phloretin-CF-30-ml

Yeni bir antioksidan serum çıkarmış bu serum Elma ve greyfurt ağaçlarının kökünden elde ediliyormuş.

Elbette doğanın kanunlarına karşı gelmek imkansız, ama ileri tarihe ertelemek mümkün. Skin Ceuticals’ın 4. nesil antioksidan yeni keşfi Phloretin CF, cildin doğal bağışıklığını arttırarak hücreleri korur ve yaşlanma belirtilerini önlemeye yardım eder. 

Özellikle günümüzde krem kullanırken , serum kullanırken özellikle antioksidanlı olanları tercih etmekte büyük fayda var.

Phloretin 4. nesil en yeni en etkili antioksidandır. En fazla Phloretin elmada bulunur. Phloretin başka elma, armut, greyfurt gibi meyve ağaçlarının meyve ve köklerinden elde edilmektedir. Antioksidan etkisi artık tıp alanında tespit edilmiş bu yüzden pigment düzenleyici  olarak kullanılmaya başlanmıştır.  İlk defa sıvı formülasyonu ile cilt hasarlarını önleme ve düzeltmede çok yeni ve etkili bir dönem başlatmıştır. Harika mucize bir krem olduğu söyleniyor. 

Phloretin  C vitamini ve Ferulic asit ile kombine olan formülüyle, cildin her tabakasında hasarı bulup yok etmeyi hedefler. Bir yandan cildi serbest radikallere karşı  korurken, bir yandan da DNA’da hasara değişime neden olan diğer reaktif moleküle karşı da koruyan geniş kapsamlı bir bakımdır.  Hücre yenilenme sürecini hızlandırırken hasarı da onarır. Cilt içeriden güçlenirken dışardanda sağlıklı , sıkı, genç ve parlak bir görünüme kavuşmuş olur. 

Phloretin CF Cilde Faydaları:

Özellikle yaşlılık lekeleri ve elastikiyet kaybı üzerinde etkili oluyor.

Hücre onarımını kolaylaştırır ve hücer çeşitliliğini sağlar.

Yaşlanmnanın zamanından önceki belirtilerini engelleyerek oluşmuş foto hasarı düzeltir.

DNA bozulmalarına karşı cildin doğal bağışıklık sistemini güçlendirirerek hücre bütünlüğünü sağlıyor ve ciddi cilt hastalıklarını önlemeye yardımcı oluyor.

Tek başına kullanılan antioksidanlardan ççok daha iyi sonuçlar elde edilir. 

Hücre yenilenme sürecini hızlandırır.

UV kaynaklı melanin artışını engeller.

Cildin destek bağ dokusunu yeniden yapılandırır.

Yaşlanmayı hiçbirimiz istemez . Bu mucizeyi okuyunca sizinle de paylaşmak istedim. Bu markaya güveniyorum . Biraz da fiatı uygun olsa asla bırakılmaz. 

 


Asya

Merhabalar, Sitemizde adı geçen bitkiler, kremler, öneriler ve Fikirler araştırma sonucu edindiğim bilgilerdir. Hiç bir hastalığı teşhis tedavi etmek için geçerli değildir. Teşhis ve tedavi için mutlaka doktora başvurulmalıdır.
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!